Ndjeu dhimbje në gjurin e majtë, Tomori mban Milanin në ankth

Një tjetër shqetësim për Milanin. Fikayo Tomori ka lënë fushën e lojës në minutën e 24-t në duelin e Kupës së Italisë kundër Genoa.

Anglezi ndjeu një shqetësim në gjurin e majtë dhe i kërkoi zëvendësim trajnerit Stefano Pioli, i cili hodhi në fushë Florenzin.

Pritet që Tomori t’i nënshtrohet kontrolleve mjekësore për të parë shkallën e dëmtimit. Momentalisht thuhet se ka një problem muskulor. / oversport.tv