Nicole Confortin shijon pushimet e vetme pas ndarjes nga Pinamonti

Prillin e kaluar erdhi edhe konfirmimi se Nicole Confortin është ndarë nga talenti i Interit Andrea Pinamonti.

Më pas bukuroshja u përfol për një lidhje të mundshme me mbrojtësin e Bolognas, Kevin Bonifazi, por asgjë nuk u vërtetua.

Tani Confortin është duke shijuar pushimet e saj e vetme dhe larg kamerave të paparacëve për të bërë lajme të bujshme.

Megjithatë, me format dhe fotografitë e publikuara vetë në Instagram, Confortin ka çmendur ndjekësit. /oversport.tv