Nis aventura polake e Julian Shehut, Widzew Lodz prezanton shqiptarin

Ish-lojtari i Laçit, Julian Shehu është gati për të nisur një aventurë të re në kampionatin polak të futbollit.

Mesfushori është prezantuar gjatë ditës së sotme te skuadra e tij e re Widzew Lodz, me të cilën ka firmosur një kontratë deri në vitin 2024.

Shehu spikati në Superiore me fanellën e Kastriotit dhe Laçit dhe tashmë është gati që të hedhë hapin e madh në karrierë. / Oversport.tv