Një “armë” më shumë për Piolin, Theo Hernandez stërvitet me grupin

Milani ka lënë pas krahëve disfatën në Champions përballë Chelsea dhe ka nisur menjëherë përgatitjet për sfidën e radhës në kampionat, ku përballë do të jenë rivalët historikë të Juventusit.

Tekniku Pioli pritet të rikuperojë një element të rëndësishëm të skuadrës për këtë ndeshje, pasi sipas “Sky”, Theo Hernandez është bashkuar me grupin dhe stërvitur me skuadrën.

Lojtari ka hedhur pas krahëve dëmtimin që e shqetësonte dhe tashmë Pioli ka një armë më shumë për supersfidën e së shtunës kundër Juventusit. / Oversport.tv