Një orë para derbit Dinamo-Partizani, publikohen formacionet zyrtare

Dinamo e Partizani janë gati të zbresin në fushën e blertë. Derbi i kryeqytetit nis prej orës 19:45, ndërkohë që trajnerët Shkëmbi e Daja kanë bërë zgjedhjet e tyre.

Tashmë është shpërndarë edhe protokolli i ndeshjes dhe janë mësuar rreshtimet. Kjo është sfida e parë e javës së katërt në Superioren.

Më poshtë ju sjellim programin për ndeshjet e tjera të kësaj jave në kampionat.

ABISSNET SUPERIORE – JAVA 4

E shtunë, më 2 tetor 2021
Ora 13:45 | Egnatia-Kastrioti
Ora 16:45 | Skënderbeu-Vllaznia

E diel, më 3 tetor 2021
Ora 13:45 | Tirana-Laçi
Ora 16:45 | Kukësi-Teuta

/ oversport.tv