Njihet si ylli i Kupave të Botës, Larissa Riquelme shkëlqen edhe në Katar

U bë e famshme në Kupën e Botës të vitit 2010, por Larissa Riquelme shkëlqen edhe në Katar.

Bukuroshja e cila është një tifozë e çmendur e Paraguait ka tërhequr sërish vëmendjen në këtë Botëror me format e saj që vazhdojnë të mbeten bombastike.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto që tregojnë se bukuria dhe forma e saj nuk ka ndryshuar aspak që prej kohës kur Kupa e Botës u zhvillua në Afrikën e Jugut. /oversport.tv