Njihuni me rezidencën 10 milion paund të piltotit të Formula 1

Piloti i Formula 1, Daniel Ricciardo njihet për jetën e tij luksoze që bën. Piloti i McKlaren ka ndarë me publikun një nga shtëpitë e tij luksoze.

Ai ka treguar pamje nga brenda shtëpisë së tij në Beverly Hills. Një vile kjo me 5 dhoma gjumi, një pishinë mahnitëse, xhakuzi dhe shumë asete të tjera.

Ai e bleu rezidencën në vitin 2018 dhe pagoi për të plot 10 milion paund. Shtëpia është një rimodelim e rezidencave në vitet 1960. /oversport.tv