Not topless në pishinë, Belen Rodriguez rikthehet në qendër të vëmendjes

Një foto dhe një video që noton “Topless” në pishinë ka rikthyer edhe njëherë në vëmendje të mediave rozë Belen Rodriguez.

Modelja italo-argjnetinase ka çmendur rrjetin me postimet e saj të fundit ku tregon se është duke shijuar në maksimum këto ditë vere.

Si shenjë konfirmimi për fotot e saj bombastike ka ardhur një “rrebesh” pëlqimesh nga fansat e saj.

Belen Rodriguez është një nga gratë më të njohura të ekranit në Itali, ndërsa ndiqet nga më shumë se 10 milionë njerëz në Instagram. /oversport.tv