Nuk ka përfunduar vera për Monica Bertini

Monica Bertini i ka vënë “flakën” rrjetit pas fotografive të fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Gazetarja sportive nuk i ka përfunduar ende pushimet dhe së fundmi ajo ka postuar disa fotografi ku po shijon diellin pranë detit.

Bertini nuk është kursyer për t’i treguar fansave të saj se është në superformë dhe kjo gjë mund të vihet re lehtësisht nga fotografitë e publikuara. /oversport.tv