Nuk ka vend tek Tirana, Musaj huazohet te Erzeni

Nuk ka vend tek Tirana, Musaj huazohet te Erzeni

Duket se Tirana ka plotësuar organikën e saj dhe tashmë largon nga skuadra ata që nuk do të kenë shumë hapësira në formacion.

Mbrojtësi i majtë, Omar Musaj është huazuar tek ekipi i Erzenit në kategorinë e parë. Ja edhe njoftimi zyrtar I klubit bardheblu:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=233956012073413&set=a.127459099389772&type=3

Mbrojtësi është formuar në ekipet zinzhir të kryeqytetasve dhe grumbullohet edhe me ekipin kombëtar shpresa. Mundësia për tu aktivizuar si titullar do ti shërbejë si eksperiencë 19 vjeçarit. Oversport.tv