Nuk ndalojnë surprizat, pas Tiranës Oversport siguron dhe sfidën e Partizanit

Pas Tiranës, në Oversport dhe Tibo mund të ndiqni ekzluzivisht një tjetër legjendë të futbollit shqiptar. Live nga Gjeorgjia do të transmetohet sfida kualifikuese e Conference League midis Saburtalos dhe Partizanit.

“Demat e Kuq” janë në kërkim të historisë ndërsa do të sfidojnë në turin e parë gjeorgjianët e Saburtalo, një sfidë që mund ta ndiqni live dhe ekluzivisht në Oversport dhe Tibo.

Ndeshja do të zhvillohet më 7 korrik dhe do të startojë në orën 20:00. Kjo sfidë është një tjetër ekluzivitet i Overport dhe Tibo pas ndeshjes Dudelange-Tirana. /oversport.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OVERSPORT (@oversport.tv)