Nuk pati karrierën që donte, Bertolacci shkëlqen jashtë fushe me Nicole Murgia

Karriera e Andrea Bertolaccit nuk e pati shkëlqimin që pritej në fillimin e aventurës së tij futbollistike, megjithatë, jashtë fushës mesfushori duket se ka bërë golin e jetës.

Partnerja e tij, Nicole Murgia është bukuroshja që i ka vjedhur atij zemrën prej 10 vitesh.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale ku ka përshëndetur fansat e saj. Ajo është 28 vjeç, është një aktore italiane dhe motra e futbollistit Alessandro. /oversport.tv