Paulina, goli më i bukur që ka shënuar Krzysztof Piatek

Krzysztof Piatek nuk di të shënojë vetëm brenda fushës, por edhe jashtë saj.

Partnerja e tij, Paulina ka magjepsur të gjithë fansat me fotografitë dhe format që tregon në rrjetet sociale.

Çifti është martuar në vitin 2019, ndërsa bukuroshja 29-vjeçare është e diplomuar në drejtësi.

Megjithatë, përveç drejtësisë, ajo di se si të mbajë të shtangur përpara Instagramit 76 mijë ndjekësit e saj. /oversport.tv

Foto: paulynaaa_a Instagram