Përgatitësi atletik i Erzenit: I uroj vajzës sime në këtë ditë të veçantë ditëlindjen

Përgatitësi atletik i Erzenit, Aurel Locaj foli për Oversport dhe Tibo pas fitores së shijakasve ndaj Korabit. Ky i fundit bëri një dedikim special për familjarët e tij, të cilët janë në një ditë të veçantë.

“Në këtë ditë të veçantë i uroj ditëlindjen vajzës sime, po ashtu dhe bashkëshortes sime që mund të lindë nga momenti në moment vajzën tonë të dytë.” – u shpreh Locaj. /oversport.tv