Perla në derbin kundër Arsenalit, i jep Lamelas çmimin “Puskas”

Erik Lamela ka fituar çmimin “Puskas”, për golin më të mirë. Argjentinasi ka marrë këtë çmim për golin shumë të bukur që ka shënuar me fanellën e Tottenhamit në derbin kundër Arsenalit.

Mesfushori që aktualisht luan me Seville, ka mposhtur konkurencën e Schick dhe Taremi, duke triumfuar në këtë edicion të trofeut “Puskas”. / Oversport.tv