Po spikat me Tiranën, Maqedonia e Veriut rikthen yllin e mesfushës

Ennur Totre rikthehet në përfaqësuesen e Maqedonisë së Veriut. Dëmtimet e shumta kanë bërë që trajneri Bllagoja Milevksi të bëjë disa ndryshime.

Veç Valon Ethemit, ai së fundmi ka shtuar në listë edhe mesfushorin që po spikat në Abissnet Superiore me Tiranën.

Totre do të ketë mundësinë të ndihmojë skuadrën e Maqedonisë së Veriut në sfidat kundër Armenisë dhe Islandës, më 11 dhe 14 nëntor.

Nga Tirana të ftuar në përfaqësueset respektive janë edhe Erion Hoxhallari te kombëtarja e Shqipërisë dhe Visar Bekaj te Kosova. / oversport.tv