Propozim për martesë në momentin e gabuar, video nga MLS bëhet virale

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në MLS, gjatë duelit mes Houston Dynamo dhe Los Angeles Galaxy.

Një tifoz kishte zgjedhur stadiumin për t’i propozuar për martesë partneres së tij dhe gjithçka është filmuar.

Surpriza e hidhur tifozit i ka ardhur nga LA Galaxy, që në atë moment shënoi gol. Gjithsesi tifozi ka marrë “po” nga partnerja e tij. / oversport.tv