Rike Roçi nuk ndalet, na tregon se është një milaniste e zjarrtë

Rike Roçi njihet gjerësisht nga publiku në Shqipëri dhe në Itali. Bukuroshja shqiptare që ka qenë pjesëmarrëse në “reality shoë” ka postuar së fundmi nga zyrat e Milanit.

Në postimin e saj në Instagram ajo ka shkruar gjithashtu, “Më thuaj që je milaniste, pa më thënë se je milaniste”.

Ndërkohë, ajo ka pushtuar mediat ndërkombëtare edhe gjatë “Euro 2016” kur u fotografua gjatë një ndeshjeje ku luante kombëtarja shqiptare. Në atë kohë, ajo u konsiderua si një nga tifozet më seksi të kompeticionit. /oversport.tv