Roberta Pedrelli nxeh derbin e Romës, poston foton “hot” nga plazhi

Vajza e spektakleve dhe spikerja radiofonike, Roberta Pedrelli, një tifoze e zjarrtë e Romës nxeh derbin e sotëm kundër Lazios me fotot e saj, që si gjithmonë të lënë pa fjalë.

Ajo ka postuar një foto nga plazhi dhe kështu ajo motivon futbollistët e skuadrës verdhekuqe, në prag të Lazio-Roma, që luhet sot në orën 18:00.

/ oversport.tv