Rossella Fiamingo çmend rrjetin, tregon format e saj bombastike

Rossella Fiamingo ka ndezur rrjetin me fotot e saj të fundit në Instagram.

Ajo është një skermiste italiane që ka pushtuar jo pak herë mediat rozë për format e saj.

Kështu, Fiamingo që fitoi medaljen e bronztë në Tokyo 2020, ka publikuar disa foto me bikini për ndjekësit e saj dhe ka pushtuar përsëri mediat rozë. /oversport.tv