Sa me fat Thibaut Courtois, kur Instagrami të bën me të dashur

Mishel Gerzig, medole izraelite, është e dashura e re e Thibaut Courtois.

Ajo ka treguar se si është njohur me portierin e Real Madridit: “Komentoi një foton time në instagram dhe filluam të bisedojmë.

Më pas, kur punoja në Madrid, u takuam personalisht dhe herën e dytë që dolëm, marrëdhënia kaloi në një plan romantik”-ka deklaruar modelja bukuroshe. /Oversport.tv