Sabrina Salerno “çmend” fansat: Ditët e fundit të verës…

Këngëtarja dhe modelja e njohur italiane ka tërhequr vëmendjen e ndjekësëve të shumtë në rrjetet sociale me fotot e fundit që ka hedhur.

“Ditët e fundit të verës…”-shkruan bukuroshja italiane, në fotot që ka postuar nga pushimet.