Sara Pagliaroli, modelja bukuroshe që ka magjepsur Formula 1

Sara Pagliaroli është modelja 26 vjeçare që ka magjepsur Lance Stroll, pilotin kanadez të skuadrës Aston Martin në Formula 1.

Të dy janë një çift mjaft tërheqës dhe shumë të dashuruar me njëri tjetrin.