Sfida Dudelange-Tirana live edhe në Tibo Radio në 101.6 mhz

Pas pak orësh kampionët e Tiranës do të zbresin në fushën e blertë të stadiumit “Stade Jos Nosbaum” për të nisur zyrtarisht aventurën e tyre në Champions League kundër kampionëve të Luksemburgut, Dudelange.

Kjo ndeshje do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo në orën 19:30. Për ata që nuk kanë mundësi të ndjekin takimin në ekran, mendon sërish Tibo.

Ndeshjen Dudelange-Tirana mund ta ndiqni live në Tibo Radio në 101.6 mhz. / Oversport.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TIBO (@tibo.tv)