Shpërthen rrjeti: Icardi ka joshur një tjetër modele para China Suarez

Jo vetëm China Suarez. Sipas asaj që shkruan portali argjentinas “Paparazzi”, Mauro Icardi ka tentuar të joshë një tjetër grua përpara aktores dhe modeles 28-vjeçare.

Për kë po flasim? Për modelen  Rocio Guirao Diaz.

Lindur dhe rritur në Argjentinë, por që aktualisht jeton në Amerikë.

Modelja e njohur ka marrë pjesë në disa shfaqje televizive. Sipas asaj që flitet, Icardi ka tentuar ta joshë përmes rrjeteve sociale, por ka qënë e kotë.

Për momentin nuk dihet nësë Ëanda është në dijeni të këtyre fakteve apo jo.