Sirena angleze për Dejan Kulusevskin, zbulohet klubi që po e vëzhgon

Arsenali është në kërkim të përforcimeve dhe “Topçinjtë” po mendojnë për të transferuar një sulmuesi nga Serie A.

Sytë janë hedhur te Dejan Kulusevksi i Juventusit, i cili më parë ka spikatur te Parma në kampionatin italian.

Suedezi këtë sezon ka shënuar një gol dhe ka dhënë një asist në 15 ndeshje që ka luajtur me fanellën e Juventusit me kampionatit dhe Champions League. / oversport.tv