Sirena kroate për Xhixhën, sulmuesi “monitorohet” në Laç

Oversport mëson se disa skautë kroatë kanë qenë të pranishëm në stadiumin e Laçit për të ndjekur nga afër paraqitjen e Redon Xhixhës.

Pas përfundimit të takimit, që u fitua nga bardheblutë 2-1, menaxherët kroatë kanë pasur një takim me presidentit Halili për të negociuar shitjen e sulmuesit.

Kujtojmë që Xhixha është shumë i kërkuar në këtë merkato janari dhe me shumë mundësi do të largohet nga Tirana këtë muaj për të provuar një aventurë të re jashtë Shqipërisë. / Oversport.tv