Sophia Thomalla harron Loris Karius dhe gjen dashurinë e re

Sophia Thomalla, ish-e fejuara e portierit Loris Karius, duket se ka rigjetur dashurinë: ai është Alexander Zverev.

Të dy janë miq prej vitesh, por ka disa kohë që mes tenistit gjerman dhe modeles e aktores së njohur duket se ka diçka më shumë se miqësia.