“Spider” Napoli për Halloween, fanellat e veçanta dalin në shitje

Napoli ka nxjerrë në treg një fanellë ndryshe për festën e Halloween më 31 tetor.

Sigurisht bëhet fjalë për një lëvizje marketingu dhe fanella e skuadrës së Spalleti është mjaft interesente.

“Spider” Napoli mund ta quajmë, nisur nga dizajni i përzgjedhur.

Fanellat kanë dalë në shitje që tani dhe kushtojnë 125 euro./ oversport.tv