Stefania Marchionna, një tifoze e çmendur e Interit

Aktorja, Stefania Marchionna, ka publikuar një foto me dedikim, pas fitimit të Superkupës nga Interi: “Sporti na mëson se për të arritur fitoren nuk mjafton talenti, por duhet punë dhe sakrificë e përditshme. Si në sport edhe në jetë”.