Stefano Bettarini dhe Nicoletta Larini pushime ëndrrash në Maldive

Ish-futbollisti Stefano Bettarini dhe Nicoletta Larini kanë bërë disa pushime ëndrrash në ishujt Maldive. Bukuroshja ka publikuar disa foto në Instragram që kanë marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj të shumtë.