Suarez nuk do rinovojë, Inter Miami ka rival brazilian për sulmuesin

Luis Suarez nuk po kalon një moment të mirë tek Atletico Madrid dhe kohët e fundit ka pasur shumë zëra për një largim nga Spanja.

8 golat në 24 ndeshje nuk mjaftojnë dhe në verë ai mund të largohet me parametra zero.

Inter Miami është një nga skuadrat që interesohet për shërbimet e sulmuesit uruguaian.

Amerikanët nuk janë të vetmit në garë. “Sport” në Spanjë shkruan se edhe brazilianët e Corinthias kanë kërkuar informacion për të. / oversport.tv