Surprizon Diletta Leotta, bomba italiane nuk është rastësisht gazetare sportive

Diletta Leotta ka treguar se nuk është rastësisht një gazetare sportive.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, gazetarja e Dazn ka treguar se klasin nuk e ka vetëm gjatë momentit të punës.

Në videon e postuar duket Leotta duke xhongluar një top si për të treguar se me futbollin nuk lidhet vetëm prej profesionit.

Së fundmi postet e saj kanë qënë në fokusin e lajmeve rozë.

Ajo është një nga gazetaret më të përfolura në shoëbizzin italian për format e saj dhe lidhjen që ka me aktorin turk Can Yaman.

Megjithatë këtë rradh ajo ka surprizuar jo jashtë stadiumit por brenda në fushën e gjelbër. / oversport.tv