Taylor Mega magjeps ndjekësit në rrjetet sociale

Modelja dhe influencuesja e njohur Taylor Mega vazhdon të tërheqë vëmendjen në mediat rozë.

Në rrjetet sociale ndjekësit shijojnë format e saj perfekte.

Biondja ka qenë e lidhur me Flavio Briatoren, ish-bosin e skuadrave Benetton e Renault në Formula 1. /oversport.tv