Të dashuruar marrëzisht, Carolina e Kaka na e tregojnë përmes fotove

Caroline Dias Leite dhe ylli brazilian Kaka janë më të dashuruar se kurrë dhe nuk ngurrojnë ta tregojnë përmes fotove në rrjetet sociale.

Modelja 26-vjeçare, edhe pse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë e një vajze, i ruan format sensuale.

Caroline shpesh poston foto me partnerin e saj, që është gjithashtu shumë i pashëm. Se sa të dashuruar janë mjafton të shikoni këto foto.

/ oversport.tv