Tifoze e zjarrtë e Romës, Marika Baldini “tërbon” rrjetin në prag të derbit

Derbi i Romës zbret në fushë në orën 18.00 dhe janë të shumtë fansat që mbështesin skuadrën përmes fotove që postojnë në rrjetët sociale.

Një prej tyre është edhe Marika Baldini, një tifoze e zjarrtë e Romës, që me fotot që ka hedhur në Instagram ka bërë për vete ndjekësit e saj dhe jo vetëm.

Vajza e spektakleve ka pozuar me fanellën e skuadrës së saj të zemrës.