Tifozja më e zjarrtë e United nderon David De Gean

Dy ditë më parë, David De Gea dhe Manchester United njoftuan lamtumirën mes tyre pas 11 vitesh.

Tifozja më e zjarrtë e “djajve të kuq”, Therese Gudmundsen ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shfaqet me fanellën e gardianit spanjoll.