Tifozja super seksi e Anglisë, motivon lojtarët përpara ndeshjes me Androrrën

Në instagram ajo mban emrin e Miss Emma Glover dhe ka gati një milion ndjekës. Ajo punon si një modele por është gjithashtu shumë e apasionuar pas fitnesit duke punuar me agjencitë më të mira në industri.

Përveç disa seteve fotografike me uniforma të ndryshme klubesh, videoja super e nxehtë me fanellën e Anglisë të Phil Foden tërhoqi vëmendjen e shumë ndjekësve dhe mbushi titujt e mediave rozë. /oversport.tv