Tirana-Vllaznia, Formacionet zyrtare: Cilat janë zgjedhjet e Shehit dhe Josës

Do të startojë në orën 16:00 në stadiumin “Selman Stërmasi” klasikja e futbollit shqiptar, sfida Tirana-Vllaznia, që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport.

Teknikët Shehi dhe Josa kanë publikuar titullarët që do të zbresin në fushë në këtë përballje, që çel javën e tretë të Abissnet Superiore.

FORMACIONET ZYRTARE:

TIRANA: Bekaj, Toshevski, Najdovski, Zhivanaj, Përgjoni, Aleksi, Limaj, Kallaku, Ismajlgeci, Hasani, Xhixha.

Trajner: Orges Shehi.

VLLAZNIA: Zogoviç, Gurishta, Juriç, Bulatoviç, Smajli, Boshnjaku, Jonuzi, H.Marku, Heriç, Mala, Kaina. Trajner: Mirel Josa.

GJYQTARË: E.Jorgji, D.Rexha, R.Çokaj

VAR: F.Lata; AVAR: N.Bregasi