Tudor gati për Hellas Verona, del negativ në testin e Covid-19

Ivan Tudor mund të jetë në pankinë për Hellas Verona dhe ky lajm është njoftuar nga klubi i Serie A.

Kroati ka kryer testin për COVID-19 dhe ka rezultuar negativ dhe Hellas Verona shkruan se trajneri mund të jetë në stol në ndeshjen e radhës.

Kështu Tudor e drejtojë Hellas Verona në sfidën e së hënës, kundër Empolit, që nis prej orës 18:30. / oversport.tv