U nda me Joao Felix, Margarida Corceiro gjen dashurinë në Formula 1

Pas përfundimit të huazimit te Chelsea, duket se Joao Felix i ka dhënë fund edhe historisë së dashurisë me bukuroshen Margarida Corceiro. Aktorja dhe modelja duket se ka nisur një romancë të re me pilotin e Formula1 Lando Norris.