Vajza e legjendës Shearer shkëlqen, na tregon edhe pasionet përtej muzikës

Vajza e Alan Shearer, Hollie, ka ndarë me ndjekësit e saj pjesë nga jeta luksoze që po bën.

Këngëtarja me qendër në Londër aktualisht është duke pushuar në Maldive dhe ka ndarë fotot e saj me bikini blu. Ajo thotë se pushimet janë pasioni i saj tjetër.

Artistja arrin të tërheqë rreth 15,000 dëgjues mujor në Spotify dhe thotë se ka muzikën country si frymëzimin e saj më të madh.

Gjithashtu ajo ka mbi 44 mijë ndjekës në Instagram. /oversport.tv