Vera nuk ka fund për Erjona Sulejmanin, modelja tërbon ndjekësit

Vera duket se nuk ka mbaruar ende për modelen shqiptare Ejona Sulejmani.

Së fundmi ish-partnerja e Blerim Dzemailit ka postuar në Instagram disa fotografi nga pushimet që po shijon në Ishujt Kanarie.

Ajo duket më në formë se kurrë dhe këtë gjë e ka ndarë dhe me ndjekësit e saj.

Së fundmi, postimet e saj kanë pushtuar edhe mediat italiane me Sulejmanin që ka ndezur jo vetëm rrjetin, por edhe vendin ku po pushon. /oversport.tv