VIDEO/ “A keni parë stadium si ky?”, Reali prezanton mrekullinë “Bernabeu”

Real Madrid ka rikonstruktuar mitikun “Santiago Bernabeu” dhe tani është rikthyer të luajë aty, ndërkohë që spanjollët na tregojnë edhe një detaj mjaft interesant.

Stadiumi i tyre ka dy fusha dhe njëra përmes një mekanizmi të ndërtuar shkon i tëri poshtë, pjesë-pjesë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Real Madrid C.F. (@realmadrid)

Real Madrid ka publikuar një video në rrjetet sociale dhe me të drejtë u drejtohet fansave: “A keni parë diçka si kjo?”. / oversport.tv