VIDEO/ Festë e çmendur në dhomat e zhveshjes, Pep Guardiola “show”

Manchester City festoi titullin kampion sërish në Premier League dhe në dhomat e zhveshjes ka pasur festë të madhe, pas asaj të tifozëve në fushë.

Trajneri Pep Guardiola, i veshur me të brendshme, ka dhuruar shfaqje duke rrëshqitur në dyshemenë e lagur me ujë.

Ekzaltim i madh te lojtarët dhe stafi, që në 5 vitet e fundit e kanë fituar 4 herë titullin në Premier League. / oversport.tv