VIDEO/ Goli i pare sezonal, Bernard Berisha ndëshkon CSKA Moscow

Bernard Berisha ka shënuar golin e parë këtë sezon në kampionatin rus të futbollit.

Anësori nga Peja këtë sezon ka vuajtur një dëmtim, që e ka lënë jashtë fushave të blerta për një kohë të gjatë.

Tani Berisha u kthye dhe ditën e sotme në shtesë ndëshkoi skuadrën e CSKA Moscow, në një ndeshje që u fitua 2-0 nga Akhmat Grozny. / oversport.tv