VIDEO/ Goli më i bukur i tetorit në Serie A? Fiton “perla” e Candreva

Italianët kanë vendosur në mënyrë unanime për golin më të bukur të muajit tetor në Serie A. Në fakt e kanë pasur të lehtë të zgjedhin.

Perla nga distanca e realizuar nga Antonio Candreva nuk kishte rivalë dhe tifozët kanë votuar për të.

Anësori i Sampdoria i shtangu të gjithë me atë gol të realizuar në ndeshjen kundër Udinese. / oversport.tv\