VIDEO/ Manual si të mos shënosh gol, “shpikjen” e bën Lee Jae-sung

Koreja e Jugut ka barazuar pa gola me Irakun në kualifikueset e Katar 2022 në zonën e Azisë.

Vendasit dominuan totalisht, por nuk ia dolën të bëjnë gjënë më të rëndësishme, që është shënimi i golit.

Madje nuk e bënë edhe me portën e boshatisur dhe me vetëm pak metra larg portës së Irakut.

Lee Jae-sung mundet të kthejë një përgjigje se si e ka humbur këtë rast që është bërë viral.

Apo vështirë ta japë një përgjigje tani që e keni parë atë që ka ndodhur? / oversport.tv