VIDEO/ Në bokset e Red Bull me kapelen e Ferrarit, shikoni çfarë bën drejtori i skuderisë austriake

Një situatë gazmore ka ndodhur në bokset e skuderisë Red Bull në Formula 1 gjatë provave zyrtare të Çmimit të Madh të Belgjikës. Në bokset e skuderisë austriake u shfaq një vajzë që mbante veshur një kapele me stemën e Ferrarit.

Në këtë moment Christian Horner, drejtori i Red Bull ka bërë një shaka me vajzën duke i vendosur në kapelën e saj një ngjitëse të zezë për të mbuluar stemën e Ferrarit.

Videoja e cila u kap nga kamerat ka bërë xhiron e rrjetit dhe u publikua gjithashtu nga faqja zyrtare e Formula 1 në rrjetet sociale. “A ka ndonjë koment Ferrari?” Ky ishte shkrimi që shoqëroi postin në rrjetet sociale të Formula 1.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FORMULA 1® (@f1)