VIDEO/ Pemën më të veçantë të Krishtlindjeve po e “ndërton” Beckham

David Beckham mund ta çojë ende topin aty ku do, sigurisht duke e goditur me këmbë.

Anglezi, i cili është një nga bashkëpronarët e Inter Miami në MLS, ka vizatuar pemën e Krishtlindjeve në një mënyrë të veçantë.

Beckham e ka zbuluar diçka të tillë përmes një postimi në “Instagram” dhe shikohet duke goditur topin e futbollit, i ngjyer me bojë, për të lënë shenjat që në fund krijojnë pemën e Krishtlindjes.

Komentet në videon e postuar nga anglez janë të shumta dhe nuk mungojnë edhe ato që i thonë se ende mund të luajë futboll./ oversport.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)